ما هستیم از: 24 ساعت شبانه روزی

خدمات باربری در یوسف آباد | معرفی ویژگیهای اتوبار یوسف آباد

 خدمات باربری در یوسف آباد | معرفی ویژگیهای اتوبار یوسف آباد

 شماره ی بهترین باربری در یوسف آباد

09126580947📞مدیریت باربری

02144615621📞شمال تهران

02122826922📞مرکز تهران

02188789705📞غرب تهران

باربری یوسف آباد تهران | باربری منطقه یوسف آباد

در باربری یوسف آباد خدمات حمل جهیزیه عروس ، حمل وسایل ادارات ، سازمانها ، شرکتها ، مغازه ها و منازل و … به صورت 24 ساعت شبانه روزی انجام میشود. در این باربری بیمه نامه معتبر برای تمامی سرویس ها ارائه میشود و علاوه بر آن بارنامه دولتی برای جابجای های بین شهری صادر میشود. حمل جهیزیه عروس و ابزارآلات سنگین از خدمات این اتوبار است.

همه ی این ویژگیها و سابقه ی 15 ساله درخشان باعث شده که این اتوبار به بهترین باربری در منطقه ی یوسف آباد تبدیل بشود. با اینکه مدیران ما سابقه ی زیادی دارند، اما همگی جوان و زبده هستند.

محدوده باربری یوسف آباد تهران

منطقه تحت پوشش باربری یوسف آباد

محدود تحت پوشش باربری یوسف آباد : یوسِف‌آباد یکی از محله‌های مرکزی قدیمی و معروف تهران است که در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده‌است. هم‌اکنون این محله از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شرق به خیابان ولی عصر و محله عباس‌آباد، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف آباد محدود می‌شود.

بسته بندی لوازم منزل با روش 3تخصصی در باربری یوسف آباد

بسته بندی لوازم منزل خودرا به یک اتوبار مطمئن مثل باربری یوسف آباد بسپارید. شعار ما در این باربری ( پیشگیری بهتر از درمان است.) میباشد. با توجه به گرانی و تورم که دچار آن هستیم. هزینه ی جبران خسارت های وارده  به وسایل درباربری بسیار زیاد میباشد. برای همین در باربری آیکو بهترین ابزار بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد.

تمامی خدمات در اتوبار یوسف آباد به صورت اصولی و کامل انجام میشود. بسته بندی نیز یکی از تخصص های پرسنل ماست. برای سلامت هرچه بیشتر وسایل شما و امنیت کامل در جا به جایی ما جدیدترین متدهای بسته بندی را به کار میگیریم.

ابزار بسته بندی موجود در باربری محدوده یوسف آباد

ابزار بسته بندی باربری یوسف آباد

 • وکیوم با پهنای 90 سانتی متری
 • فوم های مرغوب
 • استرچ رپ با پهنای 180 سانتی متر
 • چسب ، سلفون
 • کاغذ باطله و روزنامه
 • کارتن های 3 لایه ی ضد آب
 • پتو و پارچه ی بسته بندی
 • نایلون حبابدار و پلاستیک بسته بندی
 • کارتن 5 لایه مخصوص حمل بار

پرسنل بسته بندی این اتوبار همگی با جدیدترین متد های اروپایی آموزش دیده اند و در حرفه ی خود زبده و ماهر هستند. با استفاده از این خدمات سلامت وسایل شما تا مقصد ضمانت میشود.

باربری در فرمانیه تهران ، بهترین خدمات بسته بندی لوازم منزل را ارئه میدهد. ضمانت جبران خسارت با استفاده از سرویسهای باربری آیکوبار.

بسته بندی وسایل چوبی خودرا به باربری یوسف آباد بسپارید.

رنگ چوب  بسیار حساس است و در اثر کوچکترین ضربه می پرد و از زیبایی و ارزش آن وسیله کاسته میشود. به همین علت بسته بندی وسایل چوبی در جا به جایی  مرحله ای بسیار مهم است و باید توسط افراد متخصص با ابزاری خاص انجام شود. ممکن است در اثر جابجایی شیشه ی ویترین شکسته شود و خسارت زیادی را به بار آورد. در عکس زیر نمونه بسته بندی عالی منسوبات چوبی توسط پرسنل بسته بندی باربری یوسف آباد را می بینید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

بسته بندی لوازم چوبی
بسته بندی مبل و ویترین

بسته بندی لوازم منزل و انتقال اثاثیه منزل در تهران

مدیریت باربری آیکو به دلیل اینکه هیچگونه نقصی در ارائه خدماتش بوجود نیاید.تمامی پرسنل خودرا ازبین افراد متخصص که دانش کافی کسب نموده اند ، انتخاب کرده است رانندگان دارای گواهینامه پایه یک یا پایه دو هستند. مدیران مجموعه با سابقه ربع قرن در زمینه باربری تلاش میکنند تا شما جابجایی آسان و بدون استرس تجربه کنید.

برای استفاده از خدمات باربری ولنجک تهران کلیک کنید. این اتوبار یک ویژگی متمایز کننده دارد. آن هم اعزام کارگر خانم برای بسته بندی میباشد. همانطور که میدانید خانم ها در انجام کارهای ظریف عملکرد بهتری دارند. بسته بندی هم از جمله کارهای ظریف و دقیق میباشد.

 

حمل وسایل سنگین در باربری منصفانه یوسف آباد تهران

باربری یوسف آباد ، خدمات خودرا حتی روزهای تعطیل رسمی نیز انجام میدهد.خدمات ما شامل : باربری ، اتوبار ، وانت تلفنی ، نیسان بار ، بسته بندی ، هزینه کم، مشاوره رایگان، ارائه انواع ماشین های سنگین و سبک ، مسقف ، موکت کاری شده ، خدمات حمل جهیزیه عروس ، حمل وسایل ادارات ، منازل و مغازه ها ، بسته بندی ، جابجایی بین شهری ، اعزام کارگر برای جابجایی گاوصندووق وهزاران خدمات دیگر میشو

حمل یخچال بدون آسیب در کمترین زمان با باربری منتخب یوسف آباد

کارگر باربری
کارگر متخصص برای حمل ساید بای ساید

 

 

 حمل یخچال ساید بای ساید به دلیل حجم بالای ان بسیار سخت است. امروزه اکثر خانه ها آپارتمانی هستند و بالا بردن ساید از پله ها قلق خاصی دارد. اگر میخواهید اسباب کشی کنید پیشنهاد ما برای جا به جایی ساید بای ساید استفاده از خدمات باربری یوسف اباد است. ما کارگر حرفه ای و با تجربه برای شما اعزام خواهیم کرد. علاوه بر آن یخچال را با نایلون حبابدار و کارتون و… بسته بندی میکنیم.

 حمل بار از شهرستان به تهران یا برعکس

برای حمل بار از محدوده یوسف آباد به شهرستان با یک باربری مطمئن کار کنید. چرا که بار شما قرار است توسط راننده به دور از چشمان شما از مبدأ تا مقصد حمل شود. یکی از الزامات حمل بار بین شهری صدور بارنامه دولتی معتبر است که تنها باربری های رسمی امکان صدور بارنامه دولتی را دارند. همچنین بیمه بار یکی دیگر از نکاتی است که برای حمل بار می بایست در نظر داشته باشید تا در صورت بروز مشکل بیمه خسارت شما را به طور کامل پوشش دهد. برای اطلاع از قیمت حمل بار به شهرستان میتوانید به شماره 02122826922 تماس بگیرید.

ماشین های شرکت اسباب کشی و اتوبار یوسف آباد :

ماشین های باربری آیکو

در شرکت اسباب کشی آیکو ماشین های مجلل و مجهز در مدل و نوع های گوناگون با ظرفیت کالای قابل حمل 3 تن تا 36 تن موجود است. این خودروها 24 ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته  آماده خدمات رسانی به مردم عزیز هستند.

برای انتخاب نوع ماشین باربری نگران نباشید و انتخاب نوع ماشین مناسب با بار خود را به کارشناسان ما بسپارید.زیرا فاکتور های زیادی مثل : فاصله مبدا تا مقصد ، شرایط اب و هوایی ، نوع بار ، حجم بار  و .. در آن موثر است. برای مشاوره رایگان کلیک کنید.

 • اتاق ماشین های باربری یوسف آباد باموکت پوشیده شده است. تا احتمال آسیب به زیر صفر برسد.
 • انواع ماشین های حمل بار از جمله : وانت ، نیسان ، مزدا ، ایسوزو ، خاور، کامیون و… در باربری ما ارائه میشود.

معرفی ویژگیهای خاص باربری یوسف آباد :

 • حمل و نقل راحت ، مطمئن و کاملا تضمینی به تمام نقاط تهران و ایران.
 • ارائه مناسب ترین قیمت ها در محدوده یوسف آباد.
 • استفاده از کارگران متخصص و مجرب در  زمینه بسته بندی.
 • بیمه نامه معتبر جهت پرداخت خسارت های احتمالی.
 • استخدام کارگران با زبده و با تجربه و قوی در امر جابجایی وسایل.
 • اعزام کارگر ماهر جهت حمل اثاثیه سنگین.
 • به کارگیری رانندگان دارای گواهینامه پایه یک یا دو و دارای تجربه در زمینه باربری در یوسف آباد.
 • و…

یکی دیگر از خدمات باربری یوسف آباد ارائه ی وانت بار و وانت تلفنی در کمترین زمان ممکن در محل شما میباشد.

یکی از مزیت های وانت بار ، سرعت بیشتر و هزینه ی کمتر میباشد.
ماشین های مورد استفاده در وانت تلفنی آیکو شعبه یوسف آباد : نیسان  ، وانت ، پیکان وانت ، اریسان ، مزدا و …

بسته بندی در باربری آیکو به گونه ای است که با طی 1000 کیلومتر مسافت از شمالی ترین نقطه ایران تا جنوبی ترین نقطه آن هیچ آسیبی به وسایلتان وارد نشود. نمونه آنرا در زیر مشاهده میکنید.حتی با 150 ساعت جابجایی نیز به وسایل شما هیچ آسیبی وارد نخواهد شد.

بسته بندی باربری آیکو

 • باربری آیکو خدمات منحصر به فرد خود را حتی در روز های تعطیل نیز ارائه میدهد.
 • بهترین خدمات باربری را از آیکو بخواهید تا وسایلتان بدون آسیب جابجا شوند.
 • هرجای تهران که باشید فقط 30 دقیقه با شما فاصله داریم.
 • وانت بار آیکو ضمانت بهترین خدمات را در کمترین زمان به شما میدهد.

 

وانت بار یوسف آباد زیر مجموعه باربری یوسف آباد:

وانت بار آیکو

در وانت بار یوسف آباد بهترین خدمات با منصفانه ترین قیمت ها ارائه میشود. با استفاده از خدمات وانت بار ، وسایلتان در کمترین زمان جابجا خواهد شد. به خاطر کوچکتر بودن وانت دیگر نیاز نیست نگران پلهای کوتاه و کوچه های تنگ باشیم. وانت بار اقدسیه بهترین انتخاب برای افراد با حجم بار کمتر از 2 تن میباشد. تعداد وانت های به کار گرفته شده در اتوبار یوسف آباد چندین برابر کامیونت هاست. برای همین اگر ناگهانی تصمیم به اسباب کشی گرفتید و قبل از آن رزرو نکرده بودید. از خدمات وانت تلفنی یوسف آباد استفاده کنید.

وانت بار یوسف آباد = سریعترین نوع خدمات جابجایی

ساعت پاسخگویی و ارائه خدمات در باربری یوسف آباد

۷ روز هفته به صورت شبانه روزی ، حتی روزهای تعطیل!

هدف باربری آیکو رضایت مشتریان خود میباشد که در این راستا نیز موفق بوده است .و از سال 1385 که تاسیس شده تا به حال هیچ مشتری ناراضی نداشته است. در همین راستا از سمت اتحادیه چندین لوح تقدیر دریافت کرده است.

دلایل برتری اتوبار یوسف آباد نسبت به سایر رقبا

 1. جابجایی تجهیزات صنعتی ، ساید بای ساید ، گاوصندوق !
 2. خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته ( حتی روز های تعطیل).
 3. پرسنل کارآموخته و مارهر.
 4. هزینه های کمتر نسبت به بقیه باربری ها.
 5. مشاوره رایگان و حضوری در محل.
 6. حمل اثاثیه عروس.
 7. چینش بار در مقصد.
 8. اعزام کارگر متخصص در زمینه بسته بندی.
 9. ارائه سرویس کارگر خانم.

در اتوبار باربری محدوده شریعتی نیز همه ی این خدمات به بهترین نحو انجام میشود.

بهترین گزینه بعد از خواندن متن بالا چیست؟

با همه ی این تفاسیر تنها انتخابی که خواهید داشت ، باربری یوسف آباد آیکوبار میباشد. زیرا هر آنچه که از یک شرکت اسباب کشی یوسف آباد انتظار دارید را دارا میباشد.

5 دیدگاه

 • This Domain Is Good!

 • Do nothing and earn up to $2,929,680!Just join the VIP and earn money without work!660,000 HD sexy photos download by package!URL:https://baby.much.pw/

 • Hey there I am so delighted I found your weblog, I really found you by
  accident, while I was browsing on Yahoo for something else, Nonetheless
  I am here now and would just like to say cheers for a remarkable
  post and a all round thrilling blog (I also love the
  theme/design), I don’t have time to look over it all at the moment but I have saved it and also added your RSS feeds,
  so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the awesome
  work.

 • 100,000 Backlinks only $10,Subject to data from ahrefs.com.After paid $10 by PayPal (My PayPal:helloboy1979@gmail.com),Tell me your URL, email and comment content.I will complete the task within ten days.But It may take up to a month for the data updated from ahrefs.com.

 • China or America, which one do you like

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.