ما هستیم از: 24 ساعت شبانه روزی

باربری غرب تهران | اتوبار غرب تهران | بهترین خدمات باربری

 باربری غرب تهران | اتوبار غرب تهران | بهترین خدمات باربری

شماره تلفن بهترین اتوبار و باربری غرب تهران ایکوبار

09126580947📞مدیریت باربری

02122826922📞شمال تهران

02188789705📞مرکز تهران

02144615621📞غرب تهران

باربری غرب تهران |بهترین اتوبار در غرب تهران

کدام اتوبار غرب تهران را برای استفاده از خدمات اتوبار انتخاب می کنید؟

اگر هنوز باربری خودرا انتخاب نکرده اید این مطلب شما را راهنمایی خواهد کرد.

باربری های زیادی در محدوده غرب تهران خدمات اثاث کشی و حمل اسباب منزل را انجام می دهند که هر کدام از این شرکت ها خودشان را معتبرترین باربری غرب تهران می دانند. اما آیا واقعا خصوصیات لازم برای بهترین باربری غرب تهران شدن را دارند؟

آیکوبار با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه حمل بار در محدوده غرب تهران آماده است بهترین خدمات تخصصی اسباب کشی را برای شما انجام بدهد.این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به و با قیمت هایی کاملا رقابتی در محدوده غرب تهران آماده خدمات رسانی هست. ما بهترین روشهای های جابجایی بار را برای شما انجام داده و به بهترین نحو ممکن بار شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهیم داد.

در این چند سال اخیر ماشین های قدیمی را با کامیون های شرکت هیوندای عوض کرده ایم. این ماشین ها از آخرین تکنولوژی های روز برخوردار هستند. اگر در زمینه اثاث کشی منزل هر گونه مشکلی دارید، از مشاوره رایگان ما در این زمینه استفاده کنید. ما صفر تا صد کار را به صورت حرفه ای و ماهرانه برایتان انجام خواهیم داد. اگر قصد جابجایی دارید،  شرکت باربری آیکو به عنوان بهترین باربری غرب تهران در خدمت شما خواهد بود. در این شرکت همه چیز طبق اصول و ضوابط خاص آن صورت خواهد گرفت، پس مطمن باشید یک سرویس دهی تضمینی و بدون آسیب را با باربری غرب تهران تجربه خواهید کرد.

خدمات اصولی باربری توسط بهترین باربری در غرب تهران

باربری آیکوبار هر روز هفته و 24 ساعت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل در خدمت شماست. اتوبار آیکوبار آماده ارائه خدمات حمل ونقل و اثاثیه منزل ، اثاثیه ادارات ، بسته بندی توسط کارگران مجرب و ورزیده با رعایت اصول حمل و نقل بار در سطح شهر تهران به تمام نقاط شهر و کشور می باشد. هنگامی که یک سرچ ساده در گوگل انجام دهید هزاران باربری برای شما پیدا میشود. اما پیدا کردن یک اتوبار مثل آیکو که خدمات اصولی انجام دهد کار آسانی نیست.

مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران:

باربری مرزداران

باربری صادقیه

باربری غرب تهران

باربری آیکو در شمال تهران نیز شعبه دارد، برای اطلاع از خدمات ما در این منطقه کلیک کنید.

خدمات اتوبار غرب تهران عبارت اند از:

 1. حمل و نقل راحت،مطمئن و کاملا تضمینی به تمام نقاط تهران و شهرستان می باشد.
 2. ارائه مناسب ترین خدمات و قیمت های باربری در محدوده غرب تهران
 3. استفاده از رانندگان و گارگران با تجربه، با اخلاق، ورزیده در امر جابجای و بسته بندی لوازم
 4. بیمه نامه حمل و نقل جهت پرداخت خسارت های احتمالی به بار و اسباب اثاثیه
 5. ارائه خدمات حرفه ای و اصولی بسته بندی توسط افراد مجرب
 6. ماشین های مورد استفاده در آیکوبار ایسوزو ، هیوندا ، وانت و نیسان است که اتاق های موکت کاری شده و پوشیده شده با پتو دارند(مسقف 6 متری)
 7. خدمات بسته بندی توسط پرسنل خانم برای دقت بیشتر

خدمات رسانی شبانه روزی باربری غرب تهران:

باربری در غرب تهران شبانه روزی است؟ بله !
خدمات رسانی شبانه روزی اتوبار ارزان غرب تهران از ویژگیهای بارز آیکوبار میباشد.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری غرب تهران با روش های نوین:

بسته بندی یکی از مهم ترین مراحل اسباب کشی محسوب می شود و لازم است توسط یک گروه کاربلد انجام بشود. باربری محدوده غرب تهران این کار را به بهترین نحو انجام می دهد. پرسنل بسته بندی این اتوبار همگی با جدیدترین متدهای بسته بندی آموزش دیده اند. در این باربری انواع ابزار مورد نیاز برای بسته بندی به کار برده میشود. کارگران این شرکت حمل بار به صورت صد در صد تضمینی کار بسته بندی را برای شما انجام خواهند داد. همچنین پرسنل خانمی که در این باربریم مشغول به کار هستند شمارا در امر بسته بندی لباس و وسایل آشپزخانه کمک خواهند کرد.

مشاوره اسباب کشی در باربری غرب تهران:

با استفاده از خدمات باربری ایکوبار ، نگران هیچ چیز نخواهید بود. زیرا مشاوران کاربلد این اتوبار با در نظر گرفتن همه ی شرایط از جمله : آب و هوا ، موقعیت مکانی مبداء و مقصد ، حجم بار ، قیمت و… بهترین سرویس را برایتان به شما پیشنهاد خواهند داد.

ابزار بسته بندی موجود در ارزانترین باربری غرب تهران:

ابزار بسته بندی باربری و وانت تلفنی آیکو

 • بابل رپ و استرچ رپ.
 • کارتن های 5 لایه مخصوص حمل ظروف شکستنی.
 • فوم های 90 و 180 متری.
 • سلفون و چسب.
 • پتو و پارچه.
 • کارتنهای 3 لایه ضد آب.
 • کاغذ و روزنامه باطله برای پیچیدن به دور ظروف شکستنی.
 • چسب زدن درب ها و کشوها ی منسوبات چوبی.
 • ساکهای رگالدار مخصوص حمل لباس.
 • کارتن 5 لایه حمل بار
 • کیفهای مخصوص حمل گلدان و گل
 • و…

کارگر بسته بندی در منصفانه ترین باربری غرب تهران

بسته بندی در باربری غرب تهران به بهترین روش ممکن انجام میشود زیرا ما معتقدیم پیشگیری بهتر از درمان است. یک بسته بندی مناسب باعث راحتتر شدن تمام مراحل باربری میشود. چینش بار در ماشین های مخصوص حمل بار راحتتر میشود. کارگران بسته بندی در این اتوبار اعزام میشود.

بسته بندی ظروف آشپزخانه

بسته بندی ظروف شکستنی لوازم منزل

ظروف آشپزخانه اکثرا شکستنی و آسیب پذیر هستند. بنابراین بسته بندی آنها باید اصولی انجام بشود. در باربری آیکو با استفاده از ابزاری مثل بابل رپ و استرچ رپ وسایل شمارا بسته بندی خواهند کرد.

تضمین سلامت بار با استفاده از خدمات باربری در غرب تهران

ما با بسته بندی عالی و حمل درست و چیدمان صحیح داخل ماشینهای حمل بار توسط نیروی زبده و با تجربه و بارچینهای ماهر درصد خسارت را به صفر میرسانیم. کمترین زمان ممکن با بیشترین ایمنی!

جابجایی جهیزیه عروس در باربری ارزان غرب تهران:

باربری غرب تهران وسایل نوی عروس را به بهترین نحو جابجا میکند تا هیچگونه آسیبی به وسایل شما نرسد. حساسیت روی جهیزیه عروس به خاطر نو بودن خیلی زیاد است. اما با انتخاب اتوبار غرب تهران آیکوبار، از مراسم خود لذت ببرید و آسوده خاطر باشید.

برای استفاده از خدمات باربری قیطریه اینجا کلیک کنید.

حمل بار از غرب تهران به شهرستان

آیا خدمات اسباب کشی به شهرستان توسط باربری غرب تهران انجام می شود ؟ باید گفت بله، یکی از دیگر ویژگیهای آیکوبار حمل بار به صورت برون شهری است.
برای جابجایی بار بین شهری به دو نکته بیش از قبل برای انتخاب باربری توجه کنید. اول اینکه باربری مورد نظر بارنامه دولتی برای بارتان صادر کند. دوم اینکه بیمه حمل و نقل معتبر ارائه دهد. زیرا بار شما قرار است توسط راننده از مبدا تا مقصد حمل شود. باربری غرب تهران واجد هردو شرایط بالا هست و همچنین بهترین باربری در محدوده غرب تهران میباشد. پس بهترین انتخاب برای شماست.

باربری شمال تهران ، یکی از بهترین اتوبار های این محدوده میباشد که خدمات ارسال بار به شمال ایران را نیز انجام میدهد.

ویژگی های کارگر باربری غرب تهران برای اسباب کشی

بسته بندی در باربری آیکو

اتوبار آیکوبار با هدف خدمات رسانی به مشتریان عزیز با بیش از 15 سال سابقه فعال در تلاش است بهترین پرسنل خود را در اختیار شما قرار دهد تا با خیلی راحت اسباب کشی کنید. در ادامه با برخی از ویژگی های کارگر اسباب کشی آیکوبار آشنا می شوید.

 • بسیار ورزیده و نیرومند
 • دارای تخصص ویژه در زمینه حمل بار
 • دارای اخلاق خوب
 • بر خورداری از صبر و حوصله کافی
 • کارگر ماهر باربری باید انعطاف پذیر باشد.

ماشین های مورد استفاده در باربری غرب تهران آیکوبار:

ایسوزو ، هیوندا ، وانت و نیسان است. که اتاق های موکت کاری شده و پوشیده شده با پتو دارند. (مسقف 6 متری)
اثاث کشی ایمن، راحت و مطمئن را با آیکوبار تجربه کنید.

ماشین های باربری آیکو

استفاده از خدمات بیمه ای در باربری غرب تهران

ملزومات مشتری هرچه باشد در شرکت اسباب کشی غرب تهران ضرورت دارد بیمه شود. و تحت پشتیبانی شرکت بیمه معتبر و قابل اعتماد قرار داده شود. ارائه خدمات بیمه ای بیش از هر عامل دیگر در کسب اعتماد و رضایت مشتری تأثیر دارد. در ابتدا بنظر میرسد بیمه نامه چیز مهمی نباشد. اما زمانی که باتوجه به گرانی ها ، خسارتی اگر خدای نکرده وارد شود جبران ناپذیز است. هزینه ی اندک بیمه ، ناچیز به نظر میرسد.

باربری غرب تهران زیر نظر اتحادیه

آیکو بار آماده ارائه بهترین و مطلب ترین خدمات اسباب کشی و حمل بار با اندازه های متفاوت و وزن های گوناگون، در بهترین سطح و بهترین قیمت و تحت نظارت اتحاتیه باربری و اتوبار در منطقه غرب تهران است. امید است که با ارائه خدمات مطلوب، گامی در کمک به مردم عزیز ایران انجام داده باشیم.

باربری تهران و اتوبار تهران آیکوبار ، بهترین خدمات اسباب کشی را در کل شهر تهران به همشهریان عزیز ارائه میدهد.

در هر جای از تهران که باشد فقط ۳۰ دقیقه با شما فاصله داریم.

⊕ ارائه بیمه حمل و نقل در تمامی سرویس ها ⊕

«هدف ما جلب رضایت مشتری می باشد»

حمل وسایل خاص در باربری غرب تهران

جابجایی کمد در باربری آیکو

وسایل سنگینی مثل پیانو و گاوصندوق نیاز به مهارت زیاری برای حمل دارند. همچنین ابزاری مثصل جرثقیل هم مورد نیاز است. در باربری آیکو همه ی ملزومات حمل این وسایل وجود دارد. علاوه بر ابزار ، تجربه مهمترین عاملی است که باعث میشود یک اسباب کشی بدون آسیب و ضرر انجام شود. پرسنل و مدیریت باربری غرب تهران همگی دارای چندین سال سابقه میباشند. همین ویژگی کیفیت کار را بسیار بالا برده است.